Poznajmy się

O nas

Medical Partners

O naszej firmie

Jesteśmy profesjonalnym, dynamicznym i innowacyjnym partnerem biznesowym dla branży medycznej. Posiadamy szerokie grono ekspertów, którzy nie boją się wyzwań. Nasi specjaliści poprowadzą, doradzą i przejmą obowiązki biznesowe, abyś Ty mógł w pełni zająć się swoimi Pacjentami.

Współpraca

Dlaczego warto z nami współpracować?

Rynek Zdrowia

Pracujemy tylko i wyłącznie w branży medycznej. W nim się specjalizujemy, posiadamy wiedzę i sprawdzone rozwiązania.

Praca na Efekt

Zależy nam na osiągnięciu wymiernych rezultatów i dajemy gwarancję należycie wykonanych zadań.

Zespołowość

Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi zawsze tworzymy zespoły, aby zapewnić długotrwałe rozwiązania dopasowane do oczekiwań klientów.

Partnerstwo

Zależy nam na długotrwałej współpracy, a nie pojedynczym zleceniu, czy projekcie. Przyjmujemy długi horyzont czasu w celu maksymalizacji wartości, a nie krótkotrwałego zysku.

Nasza historia rozpoczęła się w 2020 roku

Geneza Medical Partners

Dr Paweł Korneta posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej. Zdobywał je przez lata jako dyrektor dużych firm związanych z branżą leczniczą. Mając bezpośredni kontakt z dużą ilością placówek medycznych zauważył braki na polskim rynku. Jest wiele firm oferujących obsługę branży medycznej w zakresie księgowości, marketingu, rozliczeń NFZ, obsługi kadrowej, obsługi placówek, jednak ciężko znaleźć firmę, która proponuje holistyczne podejście do placówki. Lekarze zamiast zająć się tym, co jest najważniejsze, czyli Pacjentami, zajmują się dokumentami, bądź kontaktami z dużą ilością podwykonawców. Początkowo sam pomagał podmiotom medycznym, jednak z czasem zdecydował się stworzyć firmę oferującą kompleksową obsługę podmiotów medycznych, czyli Medical Partners.

Fundamenty firmy

Nasze wartości

Szacunek

Niezaprzeczalnie wielka wartość, jednak w branży medycznej szacunek ma jeszcze większe znaczenie. Wiemy, że nasza praca również dociera do Pacjenta, bo dobrze prosperujący biznes, to szczęśliwi pracownicy, a tylko zadowoleni pracownicy są w stanie spełnić oczekiwania Pacjentów.

Jakość

Przejmujemy obowiązki, dlatego stawiamy na jakość, nie na ilość, dzięki temu wszystkie zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Wychodzimy z założenia, że lepiej zrobić coś dobrze, albo nie robić tego wcale.

Innowacyjność

Stale rozwijamy i polepszamy nasze usługi. Wiemy, że prawdziwy sukces rynkowy zapewniają innowacyjne rozwiązania. Dbamy o ciągły rozwój, dzięki czemu szybko adaptujemy się do zmian zachodzących w otoczeniu.

Uczciwość

Jest to filar nadrzędny naszej firmy. Uważamy, że uczciwość jest podstawą, na której stoją wszystkie inne wartości, a bez uczciwości nie ma mowy o innych wartościach. Jesteśmy transparentni w naszych działaniach, uczciwie i sprawiedliwie traktujemy naszych partnerów, klientów i wszystkich, z którymi mamy styczność w naszej pracy.

Partnerstwo

Jesteśmy profesjonalni w naszych działaniach i zawsze podpisujemy się pod wszystkimi naszymi realizacjami. Posiadamy szerokie grono specjalistów, którzy doskonale radzą sobie w każdej sytuacji i z chęcią podejmują wszelkie wyzwania.

Profesjonalizm

Stawiamy na pracę partnerską. Wiemy, jak i trudne jest oddanie firmy w obce ręce, dlatego traktujemy Twoją firmę jak swoją, dzięki czemu wiesz, że jedyne ręce w jakie trafiła Twoja firma to ,,dobre ręce".

Nasi Partnerzy

O Nas